Skip to main content

Współpraca ze mną jest i zawsze będzie darmowa! Według mnie każda inna forma współpracy godziłaby w wiarygodność recenzji - bo co to za recenzja, za którą ktoś płaci? 😉 Jeżeli Państwa książka, audiobook lub inne treści dla dzieci spełnią moje kryteria, z chęcią zamieszczę ich recenzję na Wyspie Treści. Strona utrzymuje się z afiliacji, więc dobrze by było, gdyby Państwa produkt był dostępny w sklepie, który uczestniczy w programie afiliacyjnym BuyBox. Nie jest to jednak warunek konieczny - jeżeli nie ma możliwości afiliacji, wartościowe treści i tak znajdą swoje miejsce na Wyspie Treści. 

Na instagramowym profilu Wyspy Treści chętnie organizuję rozdania. Jeżeli interesuje Państwa taka forma reklamy i chcą Państwo przeznaczyć egzemplarze książek/audiobooków lub inny produkt na nagrodę w rozdaniu, zachęcam do kontaktu.

 

Patronat

Jeżeli planują Państwo wypuszczenie na rynek treści, które uznam za wartościowe dla moich odbiorców, chętnie obejmę je swoim patronatem. Bez opłat, bez jakichkolwiek kosztów. Promowanie wartościowych produkcji jest dla mnie czystą przyjemnością i chętnie przyczynię się do ich popularyzacji na rynku. Będę natomiast wdzięczna za wspomnienie o Wyspie Treści na Państwa kanałach.


Wysyłka

Bardzo proszę o kontakt przed nadaniem paczki. Na stronie zamieszczam tylko starannie wyselekcjonowane treści. Przesłanie czegoś do mnie nie jest równoznaczne z tym, że Państwa produkt znajdzie się na moim kanale. Nie zwracam przesłanych produktów.