Skip to main content
Kolory Agata Świętoń

Kolory

Ilustrator:

Wydawnictowo:

Dla dzieci w wieku:

1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12+

Czy istnieje muzyka dla dzieci, której również dorosły słuchałby z przyjemnością? Istnieje! Szykujcie się, nadciąga muzyczna bomba! 

Mowa o rewelacyjnej muzyce dla dzieci autorstwa Agaty Świętoń. Agata jest profesjonalną wokalistką z korzeniami jazzowymi, jest też logopedą i mamą 3 dzieci. Do współpracy zaprosiła profesjonalnych muzyków i świetną ilustratorkę i w efekcie otrzymaliśmy płytę zapierającą dech w piersiach!

Na płycie „Kolory” poszczególne piosenki opowiadają o kolejnych barwach. Płyta zahacza delikatnie o temat emocji – każdy kolor odpowiada jakiemuś uczuciu, a ostatnia piosenka zbiera wszystko w całość i pokazuje, że każdy z nas ma w sobie tych emocji wiele. Płyta „Kolory” prócz tego, że zawiera po prostu świetną muzykę, jest też wykorzystywana w gabinetach terapeutycznych, np. w terapii logopedycznej.

Kolory” to jedna z tych płyt, które trafiają prosto do głowy i długo nie chcą z niej wyjść! Znajdziemy tam zarówno skoczne, jak i nastrojowe utwory, a wszystko utrzymane jest na niebywale wysokim poziomie. Zdecydowanie Polecam!